" PENAC " Markasının distribütörü olan Dünya Ambalaj San. Tic. A.Ş. Hakkında;

Firmamız 1960 yılında Perakende ve Toptan Kırtasiye yapmak amacıyla Nedim ALATAŞ tarafından kurulmuştur. Kısa bir zaman dilimi içinde "Dünya Kitabevi" ismiyle marka haline gelen kuruluşumuz merhum Turgut ÖZAL'la birlikte değişen ekonomik koşulları ve yeni ticaret anlayışını da göz önünde bulundurarak toptancılığa başlamıştır. Kırtasiye, büro malzemeleri, kağıt, bilişim, hazırlık kitapları, matbaacılık, yayıncılık gibi birçok alanda  "DÜNYA AMBALAJ" adıyla 1991 yılında Anonim Şirket olarak faaliyet alanlarını genişleterek daha da güçlenmiştir.

2009 yılı itibariyle tamamen "Online" sistemle yaklaşık 25 il ve 1000'e yakın satış noktasına ulaşan şirketimiz bölgemizin Kırtasiye Toptancılığında önde gelen firma markalarından biri olmuştur. Ayrıca yeni dönemle birlikte yayıncılığı da katan şirketimiz, kısa zamanda bu alanda da sınavlara hazırlık sektörünün satış rekorları kıran kitaplarıyla müşterilerine "en iyi ürünleri en önce kendi müşterilerine" ulaştırmanın gururunu yaşamaktadır.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseriz. Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

Dünyaya ve değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşırız. Tüm çalışma alanlarımızda yenilikler getirmek köklü geleneğimizdir.

Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak, şirketimizin, toplumsal yaşamın her alanında hizmet verme geleneğini sürdürürüz. Şirketimizin gelecek nesiller için yaptığı katkıların gururunu paylaşırız.

Katılımcı yönetimin bize getirdiği sorumluluğun, tüm gücümüzle kuruluşumuzun amaç ve hedefleri doğrultusunda çalışmak olduğuna inanırız. Çalışma düzenimizin kurallarına özenle uymaya birbirimize olan saygının gereği olarak bakarız.

Penac 2019 satış aktivitesi Penac 2019 satış aktivitesi Penac 2019 satış aktivitesi Penac Penac Penac Penac Penac Penac Penac